Вінничанин отримав 15 років тюрми за наведення російських ракет на місто

П'ятниця, 24 листопада 2023, 15:21
Вінничанин отримав 15 років тюрми за наведення російських ракет на місто
Фото джерел УП

У Вінниці суд місцевого мешканця засудили до 15 років тюрми за допомогу російським окупантам в підготовці ракетних ударів по місту влітку 2023 року.   

Джерело: Офіс генерального прокурора, СБУ, Вежа

Деталі: Йдеться про 30-річного Володимира Калачика, якого засудили за статтею "Державна зрада". Прокурори у суді довели, що чоловік свідомо погодився на співпрацю з ФСБ РФ і сприяв ворожій спецслужбі у підготовці ракетних атак на обласний центр.

Реклама:
 
Фото: Вежа

Дослівно: "Для цього збирав і передавав державі-агресору інформацію про об’єкти військової й цивільної інфраструктури, їх адреси, режим роботи та охорони.

З травня по червень 2023 року засуджений спостерігав за територією одного з підприємств оборонного комплексу, вивчав місця розташування контрольно-пропускних пунктів, фіксував факти в’їзду та виїзду військової техніки.

Також за допомогою спеціального програмного забезпечення він сканував мережі Wi-Fi та вежі мобільного зв’язку біля стратегічних військових об’єктів у Вінниці.

ВІДЕО ДНЯ

Здобуті дані з фотодоказами та електронними картами засуджений надсилав своєму куратору з фсб рф. Той підтверджував їх отримання і використання у проведенні підривної діяльності проти України".

Деталі: Свою вину чоловік не визнав. В СБУ заявили, що спрацювали на випередження і затримали зловмисника під час виконання ним ворожого завдання. "Тим самим було зірвано плани загарбників щодо проведення серії повітряних атак по місту", - заявили у відомстві.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування