Британська розвідка повідомила про проблеми Росії із крилатими ракетами

Субота, 25 листопада 2023, 11:57
Британська розвідка повідомила про проблеми Росії із крилатими ракетами
ІЛЮСТРАТИВНЕ ФОТО GETTYIMAGES

У розвідувальній спільноті Міністерства оборони Великої Британії стверджують, що логістичні проблеми чорноморського флоту (ЧФ) РФ у Новоросійську впливають на її здатність бити по Україні крилатими ракетами.

Джерело: огляд британського відомства, "Європейська правда"

Деталі: За словами аналітиків, традиційно ЧФ РФ перезаряджає крилаті ракети в Севастополі в окупованому Криму, але оскільки там він дедалі частіше опиняється під загрозою українських ударів, Росія, швидше за все, розглядатиме Новоросійськ як найкраще альтернативне місце для перебазування.

Реклама:

Втім, зазначають розвідники, переміщення та перезарядка ракет вимагатиме нових процесів доставки, зберігання, управління та завантаження.

У міністерстві нагадали, що ще 13 листопада українські військові заявили, що РФ призупинила удари морськими крилатими ракетами через логістичні проблеми в Новоросійську.

"Росія, ймовірно, намагатиметься прискорити подолання цих проблем, щоб морські крилаті ракети могли бути включені до зимової кампанії з завдання ударів по Україні", – констатує розвідка.

ВІДЕО ДНЯ

Нагадаємо: Раніше у Міноборони Британії відзначили, що РФ накопичила значні запаси крилатих ракет напередодні зими та одночасно формує бойовий простір перед потенційною зимовою кампанією проти енергоінфраструктури України.

Наприкінці жовтня розвідка Британії відзначила тривалу паузу у застосуванні Росією авіації далекої дії для ракетних ударів по Україні та пов’язувала це з накопиченням запасу на зиму.

Розвідка Великої Британії також заявила про все помітніше застосування Росією безпілотників-камікадзе "Ланцет" у ключовій контрбатарейній боротьбі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування