Боррель розповів про обурення в ООН різністю підходів до війни в Україні і в Газі

Понеділок, 27 листопада 2023, 10:35
Боррель розповів про обурення в ООН різністю підходів до війни в Україні і в Газі
Жозеп Боррель, фото Getty Images

Високий представник Євросоюзу із зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель допускає, що Європейському Союзу буде складніше домагатися підтримки рішень щодо України в Організації Об'єднаних Націй через ситуацію на Близькому Сході.

Джерело: Жозеп Боррель в інтерв’ю виданню La Vanguardia, цитує "Європейська правда"

Пряма мова: "Подивіться на реакцію Латинської Америки… Деякі країни викликали наших послів, щоб повідомити їм, що вони вважають наше ставлення до Гази несумісним із тим, що ми відстоюємо в Україні".

Реклама:

Деталі: За словами європейського дипломата, такі країни, як, наприклад, Чилі, які дуже допомогли із засудженням Росії, кажуть, що вони не розуміють позиції ЄС щодо Гази.

"Вони не думають, що ми послідовні. Це різні конфлікти, але світова громадська думка порівнює нашу позицію з обома", – додав Боррель.

Він зазначив, що позиція ЄС була ослаблена ставленням до ситуації в Газі.

ВІДЕО ДНЯ

"Глава однієї з арабських країн сказав це дуже різко: мовляв, здається, ми не однаково цінуємо життя одних і інших", – зауважив Боррель.

Цьому передувало: Жозеп Боррель заявляв, що Євросоюз стикається зі зростанням ворожості в мусульманському світі та за його межами через звинувачення у проізраїльській упередженості та подвійних стандартах у зв'язку з війною в Газі.

Також глава дипломатії ЄС заявив, що після завершення війни між Ізраїлем і терористичним угрупованням ХАМАС контроль над сектором Гази має перейти до Палестинської адміністрації.

Перед цим Боррель закликав Ізраїль не дозволити люті поглинути його у війні проти терористичного угруповання ХАМАС.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування