В Угорщині натякнули, що не варто обговорювати 12-й пакет антиросійських санкцій

Понеділок, 27 листопада 2023, 11:15
В Угорщині натякнули, що не варто обговорювати 12-й пакет антиросійських санкцій
Глави МЗС Угорщини Петер Сійярто. Фото з Facebook

В Угорщині натякають, що Євросоюзу не варто обговорювати 12-й пакет санкцій проти Росії доти, доки він не проаналізує наслідки попередніх.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на пост глави МЗС Угорщини Петера Сійярто у Facebook

Пряма мова Сійярто: "У той час як співпраця між Сходом і Заходом, що давно стала надійною основою європейського зростання, продовжує обриватися, ми обговорюємо вже 12-й пакет санкцій, не провівши чесного аналізу наслідків 11 пакетів, які вже були ухвалені".

Реклама:

Деталі: За його словами, "провальні рішення в Брюсселі" останніми роками призвели до того, що європейська конкурентоспроможність "сягнула найнижчого рівня".

Сійярто також додав, що у Брюсселі він "вестиме боротьбу" за підвищення конкурентоспроможності Європи та збереження співпраці між Сходом і Заходом.

Передісторія:

ВІДЕО ДНЯ
  • Країнам-членам ЄС представили пропозицію щодо дванадцятого пакета санкцій проти Росії.
  • Пропозиція передбачає запровадження санкцій проти понад ще 120 фізичних та юридичних осіб за їхню роль у підриві суверенітету та територіальної цілісності України. Йдеться про представників військового, оборонного та ІТ-секторів РФ, а також "інших важливих економічних операторів".
  • Окремо згадується про необхідність покарання причетних до псевдовиборів на тимчасово окупованих Росією територіях України, відповідальних за примусове "перевиховання" українських дітей, а також причетних до поширення дезінформації та пропаганди РФ.
  • Також Єврокомісія пропонує запровадити нові заборони на імпорт та експорт, а також заходи, спрямовані на посилення стелі ціни на нафту та протидію ухилянню від санкцій Європейського Союзу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування