Нардепи з колишньої "ОПЗЖ" та "Слуги народу" блокують закон про заборону Московського патріархату

Понеділок, 27 листопада 2023, 18:43
Нардепи з колишньої ОПЗЖ та Слуги народу блокують закон про заборону Московського патріархату
МИТРОПОЛИТ ОНУФРІЙ, ФОТО: УПЦ

Журналісти дослідили, що з 44 депутатів, які блокують закон про заборону Московського патріархату – переважна більшість членів раніше забороненої проросійської фракції "ОПЗЖ", майже половина підписантів – це нардепи "Слуги народу".

Джерело: дослідження руху "ЧЕСНО"

Деталі: Як ідеться в матеріалі "ЧЕСНО", 44 депутати вимагають у голови Верховної Ради Руслана Стефанчука звернутися до Венеціанської комісії щодо висновку про урядовий законопроєкт № 8371, який пропонує заборонити московську "церкву" в Україні.

Реклама:

Підписантами цього звернення є переважна більшість членів раніше забороненої проросійської фракції "ОПЗЖ". Майже половина підписантів — це нардепи "Слуги народу", по одному представнику "Батьківщини" та групи "За майбутнє", а також позафракційні депутати.

 
Графіка - рух "ЧЕСНО"

Дослівно: "Примітно, що підписантами звернення стала низка одіозних нардепів: Юрій Бойко, Сергій Льовочкін, Максим Бужанський, Артем Дмитрук, Євген Шевченко, Георгій Мазурашу, Павло Халімон та інші. Зауважимо, що більшість підписантів мають керівні посади як на рівні парламентських комітетів, так і на фракційному рівні.

Автором ініціативи є перший заступник голови фракції "Слуги народу" Андрій Мотовиловець, також підписи під зверненням поставили ще троє заступників голови фракції — Артем Культенко, Ольга Савченко та Максим Ткаченко. Крім того, голова податкового комітету Данило Гетманцев та Євгеній Брагар, який зараз виконує обов'язки голови комітету з питань свободи слова замість Нестора Шуфрича". 

ВІДЕО ДНЯ
 
Графіка - рух "ЧЕСНО"

Деталі: Автори звернення називають пропозицію заборонити церкву - спробою "обмежити право громадян України та свободу світогляду і віросповідання". Також зазначили, що "держава не має права вказувати в яку церкву ходити віруючим громадянам України". Таке звернення може значно відкласти розгляд ініціативи у другому читанні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...