У Коордштабі пояснили, чому Росія могла призупинити обмін полоненими

Вівторок, 28 листопада 2023, 13:21
У Коордштабі пояснили, чому Росія могла призупинити обмін полоненими
Ілюстративне ФОТО З ТГ ЄРМАКА

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими вважають, що Росія призупинила обмін полоненими, щоб таким чином вплинути на Україну.

Джерело: представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко в інтерв'ю "Суспільному", "Настоящеє время"

Деталі: Представник Координаційного штабу запевнив, що Україні нема сенсу утримувати російських полонених. За його словами, які наводить "Суспільне", це Росія призупинила обміни, таким чином намагаючись вплинути на українське суспільство

Реклама:

Пряма мова: "(Росіяни - ред.) намагаються переконати, що, мовляв, нічого не відбувається, дивіться. Але насправді робота іде, ми не сидимо, склавши руки, ми постійно працюємо для того, щоб організувати наступні обміни".

Більше деталей: Представника штабу наголосив, що Україна готова до діалогу та висуває пропозиції росіянам.

Доповнено: Водночас в інтерв’ю виданню "Настоящеє время", яке опублікували 17 листопада, Яценко заявив, що "ніхто не знає відповіді на це питання" (чому Росія призупинила обмін полоненими - ред.).

ВІДЕО ДНЯ

Він наголосив, що "причини можуть бути також у тому, що Росія намагається розхитати українське суспільство та переконати рідних військовополонених у тому, що обміни не відбуваються через перешкоди з українського боку"

Пряма мова: "Закликає (Росія - ред.) до якихось масових акцій. І таким чином вони використовують військовополонених як ще один важіль впливу на українців".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування