Розвідка Британії: За просування в районі Авдіївки РФ заплатила тисячами життів військових

Вівторок, 28 листопада 2023, 14:47
Розвідка Британії: За просування в районі Авдіївки РФ заплатила тисячами життів військових
Фото: Getty Images

За даними розвідки Великої Британії, в боях за Авдіївку Донецької області російські загарбники домоглися незначного прогресу за рахунок тисяч жертв своїх військових.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на розвідувальний огляд британського Міноборони за 28 листопада

Дослівно: "Це просування (військ РФ – ред.), хоча і скромне, але, ймовірно, є одним з найбільших російських досягнень з весни 2023 року. Воно коштувало підрозділам, що брали участь у бойових діях, тисячі жертв".

Реклама:

Деталі: У відомстві зазначили, що російська окупаційна армія не полишає спроб оточити Авдіївку. З початку жовтня їй вдалось посунути лінію фронту до 2 кілометрів вперед.

У розвідці додали, що ці дії наближають російських окупантів до Авдіївського коксохімічного заводу, де українські сили утримують одну з основних оборонних позицій.

Хоча Авдіївка стала важливою точкою або випуклістю на українській лінії фронту, Україна залишає під контролем коридор шириною приблизно 7 км, через який вона продовжує постачання у місто.

ВІДЕО ДНЯ

Що було раніше:

  • У попередньому огляді британська розвідка повідомила, що протягом останніх шести тижнів втрати російських окупаційних військ є найвищими з початку повномасштабного вторгнення в Україну.
  • Перед цим відомство поінформувало, що Росія протягом листопада перекинула стратегічні системи ППО з Калінінградської області на заміну втраченим у війні з Україною. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування