Українські водії перекрили дороги у польських містах на знак протесту проти блокування кордону

Вівторок, 28 листопада 2023, 22:01
Українські водії перекрили дороги у польських містах на знак протесту проти блокування кордону
скриншот

У польських містах Перемишль і Медика 28 листопада кілька десятків українських водіїв перекрили дороги в знак протесту проти блокування пунктів прикордонного пропуску.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на RMF FM

Деталі: На в’їзді до Перемишля та в Медиці, яка є прикордонним населеним пунктом, близько 30 українських водіїв виходять на пішохідний перехід, фактично блокуючи рух транспорту.

Реклама:

У поліції Перемишля розповіли RMF FM, що правоохоронці перебувають на місці події, протести відбуваються мирно, і їхні ініціатори не приховують, що це відповідь на блокування польськими перевізниками проїзду українських ваговозів.

ВІДЕО ДНЯ

Нова міністерка сільського господарства й розвитку села Польщі Анна Гембіцька у вівторок увечері мала зустрітися з польськими перевізниками на кордоні в Медиці.

Як відомо, з 6 листопада на трьох пунктах перетину кордону Польщі з Україною триває акція протесту польських перевізників, які пропускають по кілька автомобілів на годину. Минулого тижня почалась блокада ще одного пункту пропуску – "Медика – Шегині". 

У понеділок Міністерство інфраструктури Польщі повідомило, що звернулось до України з пропозицією для вирішення ситуації з блокадою на кордоні.

Читайте детальну статтю про те, хто стоїть за блокадою українського кордону у Польщі. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...