В Ізраїлі підтвердили, що ХАМАС звільнив ще 12 заручників

Вівторок, 28 листопада 2023, 22:32
В Ізраїлі підтвердили, що ХАМАС звільнив ще 12 заручників
АКЦІЯ РОДИЧІВ ІЗРАЇЛЬСЬКИХ ЗАРУЧНИКІВ У ТЕЛЬ-АВІВІ 25 ЛИСТОПАДА, ФОТО: GETTY IMAGES

В Армії оборони Ізраїлю підтвердили, що бойовики ХАМАС передали Червоному Хресту ще 12 звільнених заручників.

Джерело: Times of Israel з посиланням на повідомлення ЦАХАЛ

Дослівно: "Згідно з інформацією, отриманою від Червоного Хреста, 12 заручників – у тому числі десятеро ізраїльтян і двоє іноземних громадян – прямують до території Ізраїлю".

Реклама:

Що передувало:

  • О сьомій ранку 24 листопада між Ізраїлем та бойовиками ХАМАС почалося чотириденне перемирʼя.
  • Увечері 24 листопада перші 13 ізраїльських заручників у супроводі співробітників Міжнародного комітету Червоного Хреста виїхали з Сектору Гази через контрольно-пропускний пункт Рафах.
  • 25 листопада угруповання ХАМАС заявило, що передало Червоному Хресту 13 ізраїльських і 7 іноземних заручників для звільнення, ЦАХАЛ підтвердив цю інформацію.
  • 26 листопада Ізраїль звільнив 39 палестинців відповідно до угоди про тимчасове перемир’я. Міжнародний комітет Червоного Хреста також заявив, що допоміг звільнити 19 палестинських ув'язнених з ізраїльських центрів ув'язнення.
  • За підсумками переговорів, під час перемир’я ХАМАС має звільнити 50 заручників, захоплених у полон 7 жовтня, а влада Ізраїлю - 150 палестинських в'язнів.
  • У понеділок Катар у якості посередника успішно провів переговори щодо угоди між Ізраїлем і ХАМАС про продовження чотириденного перемир'я між ними ще на два дні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...