Зеленський про деокупацію: Крим – чекає, а з Донбасом буде ментально складніше

Четвер, 30 листопада 2023, 11:25
Зеленський про деокупацію: Крим – чекає, а з Донбасом буде ментально складніше
Зеленський, фото: ОП

Президент Володимир Зеленський вважає, що звільнити Крим буде легше, тому що там не було бойових дій, а з деокупацією Донбасу буде складніше через 10 років влади Росії, мілітаризацію цієї території і сепаратизм. 

Джерело: Зеленський під час зустрічі із миколаївськими студентами 

Пряма мова: "Може так статися, що ми території повернемо раніше, ніж цих людей. Так може бути. Наприклад, якщо ми беремо Донбас, люди живуть там 10 років, живуть в іншому просторі і це довгий процес. Може бути по-різному. Я вважаю, що складніше з Донбасом.

Реклама:

Мені партнери колись казали: вам буде майже неможливо повернути Крим і дуже складно повернути Донбас. А на мою думку, якщо ми говоримо про людей, все одно території повертаються з людьми, якщо люди не хочуть – буде дуже складно...

І навіть зараз, коли Росія проти нас воює, найжорсткіші сепаратисти стоять, біжать росіяни, а ці стоять. Це також про щось говорить. А бойових дій в Криму не було, тому я вважаю, що Крим чекає дуже на повернення, а Донбас також чекає, але буде дуже складно, бо велика частина цієї території була окупована і максимально мілітаризована".

Деталі: На думку Зеленського, повернути жителів окупованого Донбасу ментально буде складніше, оскільки у регіоні 10 років тривали бойові дії, була контактна лінія.

ВІДЕО ДНЯ

Крім того, багато сепаратизму, частина людей пройшла війну.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування