Зеленський підтвердив, що саміту щодо "формули миру" у 2023 році не буде

Четвер, 30 листопада 2023, 23:54
Зеленський підтвердив, що саміту щодо формули миру у 2023 році не буде
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський у розмові з болгарським прем’єр-міністром Ніколаєм Дєнковим фактично підтвердив, що саміт щодо української "формули миру" відбудеться не раніше 2024 року.

Джерело: це випливає з повідомлення про розмову на сайті Офісу президента, пише "Європейська правда"

Деталі: Як ідеться в повідомленні, Зеленський сказав Дєнкову про заплановану на початок 2024 року наступну зустріч радників із питань національної безпеки та зовнішньої політики щодо подальшої імплементації української "формули миру".

Реклама:

Українська влада раніше не підтверджувала, що саміт до кінця 2023 року не відбудеться. Радник ОП Ігор Жовква допускав, що він відбудеться у лютому 2024-го, а зустріч радників – наприкінці листопада або на початку грудня цього року.

Окрім "формули миру", президент України та прем’єр Болгарії обговорили оборонну підтримку та взаємодію в контексті євроінтеграційного шляху України.

Україна раніше декларувала наміри провести глобальний саміт щодо "формули миру" до кінця року й для цього вже провела три підготовчі зустрічі на рівні радників у Копенгагені, Джидді (Саудівська Аравія) та на Мальті.

ВІДЕО ДНЯ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...