Єрмак упевнений, що аеропорт "Бориспіль" скоро запрацює: дозволить безпека

П'ятниця, 1 грудня 2023, 22:01
Єрмак упевнений, що аеропорт Бориспіль скоро запрацює: дозволить безпека
Андрій Єрмак на зустрічі в аеропорту "Бориспіль". Фото ОП

Голова Офісу президента Андрій Єрмак висловив переконання, що невдовзі аеропорт "Бориспіль" знову відправлятиме й прийматиме повітряні судна, оскільки "тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об’єкта".

Джерело: Єрмак в аеропорту "Бориспіль" на зустрічі з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, з питань імплементації Формули миру, повідомляється на сайті ОП

Пряма мова: "Це повернення до елементів миру можливе тому, що Україна стала сильнішою. Тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об’єкта. Завдяки нашим Силам оборони й нашим друзям – вашим країнам. І я впевнений: символічні посадкові талони, які ви отримали на вході, скоро стануть справжніми".

Реклама:
 
Зустріч в аеропорту "Бориспіль". Фото ОП

Деталі: Заступник Єрмака - Андрій Сибіга, який теж був присутній на зустрічі, додав, що аеропорт "Бориспіль" став першим об’єктом, який закрили через початок повномасштабної війни, але водночас він буде першим об’єктом, який відкриють, щойно дозволить безпекова ситуація.

Що передувало: В середині листопада Єрмак заявив, що в Україні ще до завершення війни, ймовірно, відкриють один з цивільних аеропортів. Який саме, голова ОП не сказав.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування