Зеленський з президентом Світового банку обговорив стратегію іпотечного кредитування

Вівторок, 12 грудня 2023, 02:49
Зеленський з президентом Світового банку обговорив стратегію іпотечного кредитування
Аджай Банго та Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з президентом Світового банку Аджаєм Бангою обговорив відновлення іпотечного кредитування. 

Джерело: Офіс Президента, Зеленський в Telegram

Деталі: Світовий банк підготує пропозиції для створення ринкових механізмів залучення коштів комерційних банків на ринку іпотеки та інструменти для зменшення ризиків з метою зниження ставок за іпотечними кредитами. 

Реклама:

Глава держави подякував за вагому підтримку, яку надає Україні Світовий банк від початку повномасштабної агресії РФ, мобілізацію міжнародної фінансової допомоги нашій країні та активну підтримку в роботі з міжнародними донорами. 

Аджай Банга підтвердив готовність Світового банку неухильно продовжувати надання фінансової підтримки та найкращого світового досвіду задля відновлення економіки України. 

Володимир Зеленський висловив зацікавленість в активізації взаємодії зі Світовим банком у питаннях трансформації нашої держави. 

ВІДЕО ДНЯ

Сторони обговорили шляхи посилення стійкості української фінансової системи в умовах війни та приділили увагу питанню збільшення питомої ваги безготівкової економіки в економічній системі України.

Володимир Зеленський та Аджай Банга також обмінялися думками щодо механізмів використання заморожених російських активів на користь України.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...