Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Уряд погодив призначення 2 голів ОДА

Вівторок, 12 грудня 2023, 17:24
Уряд погодив призначення 2 голів ОДА
Філашкін і Коваль, колаж УП

Кабінет міністрів на засіданні 12 грудня підтримав укази президента і погодив призначення нових голів Донецької ОДА та Рівненської ОДА.

Джерело: представник Кабміну у Раді Тарас Мельничук

Дослівно: "Погоджено призначення:

Реклама:

Деталі: Філашкін наразі займає посаду заступника глави Донецької ОДА. Він довгий час (з 2007 по 2015 рр.) працював у системі МВС у різних областях України. У 2015-2016 рр. був заступником начальника ГУ Національної поліції в Донецькій області, а з 2019 року він став заступником голови Донецької облдержадміністрації.

Коваль у 2019-2020 рр. очолював Костопільську районну державну адміністрацію Рівненщини. У 2021 році його призначили головою Рівненської РДА. Цю посаду він займає й досі.

12 грудня Кабмін погодив рішення про звільнення Коваля з посади голови Рівненської РДА, щоб той міг очолили ОДА.

ВІДЕО ДНЯ

Також уряд погодив призначення двох голів районних адміністрацій у Дніпропетровській і Чернігівській областях.

Зокрема, В’ячеслава Мамонова погодили призначити головою Дніпровської районної держадміністрації Дніпропетровської області, а Павла Мірошниченка головою Корюківської районної держадміністрації Чернігівської області.

Нагадаємо: 

  • 23 листопада Володимир Зеленський офіційно звільнив Віталія Коваля з посади голови Рівненської ОДА. Посадовець очолив Фонд держмайна України.
  • 5 вересня Володимир Зеленський звільнив Павла Кириленка з посади голови Донецької обласної державної адміністрації. Рада призначила Кириленка головою Антимонопольного комітету.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: