Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

США наклали нові санкції на російський ВПК

Вівторок, 12 грудня 2023, 18:58
США наклали нові санкції на російський ВПК
фото: Getty Images

Міністерство фінансів Сполучених Штатів у вівторок оголосило про санкції проти понад 150 фізичних та юридичних осіб, причетних до посилення військово-промислового комплексу РФ та до ухиляння Росії від обмежень.

Джерело: заява американського Мінфіну, яку цитує "Європейська правда"

Деталі: Санкції спрямовані на припинення діяльності фізичних, юридичних осіб та мереж у третіх країнах, які сприяють продажу ключових технологій, обладнання та ресурсів для російської військово-промислової бази.

Реклама:

Серед іншого, під обмеження потрапили десятки компаній у Туреччині, Об'єднаних Арабських Еміратах, Китаї, Швейцарії, Сінгапурі, Киргизстані, Таджикистані й на Мальдівах.

Інший пакет санкцій США спрямований проти російських компаній, що займаються імпортом, виробництвом, модифікацією та продажем оборонних і промислових технологій, дронів, машин, деталей, матеріалів та компонентів. Це, серед іншого, Іжевський електромеханічний завод "Купол", ТОВ "Плаз" та НПК "Аерокон" й десятки інших компаній.

Зрештою, Мінфін США наклав санкції на російські банки "Експобанк" і "Металург", інвестиційну компанію "Об'єднана інвестиційна група" та фінустанову "Сигнал Інвест", які дозволяли РФ підтримувати зв’язок із міжнародною фінансовою системою.

ВІДЕО ДНЯ

Одночасно Державний департамент США запроваджує санкції проти понад 100 юридичних та фізичних осіб, зокрема тих, хто ухиляється від санкцій у третіх країнах, причетних до сприяння Росії у веденні війни проти України та відповідальних за зміцнення майбутніх потужностей Росії з видобутку та експорту енергоресурсів.

Раніше у вівторок Міністерство закордонних справ Канади оголосило про санкції проти 30 громадян Росії через причетність до фейкових "виборів", що відбулися 8-10 вересня 2023 року на тимчасово окупованих територіях України.

Минулого тижня, нагадаємо, Міністерство фінансів США оголосило про санкції проти мережі компаній, пов’язаних із бельгійським бізнесменом Гансом Де Гітере, які в обхід санкцій постачали Росії електроніку для військової техніки.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: