Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Зеленський: Без допомоги доведеться воювати, як у перші дні вторгнення РФ

Середа, 13 грудня 2023, 13:48
Зеленський: Без допомоги доведеться воювати, як у перші дні вторгнення РФ
Зеленський. ілюстративне фото ОП

Президент Володимир Зеленський зазначає, що без допомоги міжнародних партнерів Україні доведеться простистояти російським окупантам самотужки, як у перший день повномасштабної війни, і це дуже складно, але іншого шляху крім перемоги – немає.

Джерело: Зеленський на спільному брифінгу з премʼєр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере, відповідаючи на запитання журналістів

Деталі: В контексті 5 пакетів допомоги, які готують для України Європа та США представник ЗМІ поцікавився, "чи можливо Україні перемогти у цій війні без цієї допомоги станом на зараз".

Реклама:

Пряма мова: "Як ви знаєте, протягом перших днів повномасштабної війни, 24 лютого, ми дійсно були наодинці. Це було складно і дуже важко. Трагічний період для нас і нашого народу і ви бачили, як це для нас було. Нас майже окупували. Але ми нікуди не втікли, не виїхали і прийняли цей бій.

Тому, коли ви питаєте, чи можливо це робити без допомоги… Це можливо робити так, як це було. Я маю на увазі, що це складно, ви втрачаєте багато людей. І якщо ви не хочете втрачати життя ваших людей, дітей… Вам безумовно потрібен справжній потужний щит оборони. Починаючи з літаків і закінчуючи артилерією.

Якщо світ, Європа об'єднуються навколо України, це важливо для нас. Безумовно, не можна перемогти без допомоги, але й програти також не можна, тому що це єдине, що  у вас є, – ваша держава".

ВІДЕО ДНЯ

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: