Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Путін піде на "вибори" як самовисуванець, але партія обіцяє допомогти

Субота, 16 грудня 2023, 14:33
Путін піде на вибори як самовисуванець, але партія обіцяє допомогти
Володимир Путін, фото Getty Images

Так звана "ініціативна група виборців" підтримала кандидатуру російського диктатора Володимира Путіна як самовисуванця на майбутніх виборах президента Росії в березні 2024 року.

Джерело: Інтерфакс, ТАСС

Деталі: На зборах "ініціативної групи виборців" у суботу голова виконкому Народного фронту Михайло Кузнєцов повідомив, що рішення ухвалили одноголосно.

Реклама:

Серед тих, хто виступив на зборах групи, – перший заступник голови Ради Федерації Федеральних Зборів Андрій Турчак, керівник Великого і Маріїнського театрів Валерій Гергієв, член РПЛ Юлія Бєлєхова, голова "Справедлива Росія – За Правду" Сергій Миронов, а також член центрального штабу Народного фронту Олена Шмельова.

Протокол зборів буде направлено до ЦВК для ухвалення рішення про реєстрацію ініціативної групи, що дасть змогу розпочати збір підписів на підтримку висунення Путіна.

Для реєстрації як самовисуванця Путіну необхідно зібрати 300 тисяч підписів виборців.

ВІДЕО ДНЯ

Водночас секретар генради партії "Единая Россия" Андрій Турчак на зборах "ініціативної групи" заявив, що всі регіональні відділення "Единой России" візьмуть активну участь у виборчій кампанії Путіна.

"Единая Россия" – це партія президента, він її створював, є нашим лідером і, безумовно, уся наша партійна машина, усі наші регіональні, місцеві відділення, понад 3,5 млн членів партії, візьмуть найактивнішу участь у виборчій кампанії", – сказав він.

Передісторія:

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: