Залужний про прослушку: У кабінеті держтаємниці не озвучувались

Понеділок, 18 грудня 2023, 14:11
Залужний про прослушку: У кабінеті держтаємниці не озвучувались
Залужний. фото Офісу президента

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний не розцінює виявлення пристроїв для прослуховування у своєму кабінеті як тиск та не думає, що в тому кабінеті могли озвучуватися державні таємниці.

Джерело: Залужний у кулуарах журналістам перед початком презентації роботи Державного оператора тилу на 2024 рік, цитує "Укрінформ"

Деталі: Так, відповідаючи на запитання, чи розцінює він виявлення прослуховуючого пристрою у своєму кабінеті як тиск, Залужний відповів: "Ні, як війну. Слідство доведе, що це може бути".

Реклама:

Головнокомандувач ЗСУ розповів, що мав зайти в кабінет, де знайшли пристрій прослуховування, о 7-ій ранку.

Пряма мова: "Я не думаю (що в цьому кабінеті могли озвучуватися державні таємниці – ред.). Це приміщення і раніше використовувалось, але такий перерив досить суттєвий був, тому це просто під мою зустріч відбулося вже".

Передісторія:

ВІДЕО ДНЯ
  • 17 грудня джерела УП повідомили, що у кабінетах головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного і деяких його співробітників знайшли пристрої для прослуховування. Це мав бути новий кабінет головнокомандувача, який перевіряли перед переїздом.
  • СБУ заявила, що технічний пристрій, який перебував у неробочому стані, було виявлено в одному з потенційних місць дислокації головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.
  • 18 грудня Генеральний штаб ЗСУ офіційно заявив про виявлення прослуховування у кабінетах, призначених для роботи головнокомандувача Валерія Залужного та працівників його апарату.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...