Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Сирський: Україні потрібні штурмові літаки на кшталт американських А-10

П'ятниця, 12 січня 2024, 21:42
Сирський: Україні потрібні штурмові літаки на кшталт американських А-10
американський штурмовик А-10. фото: Getty Images

Командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський каже, що Києву потрібно більше військових літаків для ведення бойових дій, таких як американські штурмовики А-10 для підтримки піхоти.

Джерело: Сирський в інтерв'ю агентству Reuters

Пряма мова: "Я б говорив про А-10 як про варіант, якщо нам їх дадуть... Це не нова машина, але надійна, яка зарекомендувала себе в багатьох війнах і яка має широкий спектр озброєння для знищення наземних цілей, щоб допомогти піхоті".

Реклама:

Деталі: Також, за його словами, Україні потрібні літаки, які можуть запускати крилаті ракети великої дальності.

Сирський зазначив, що A-10 дадуть вирішальну підтримку наземним військам, адже ці літаки призначені для знищення наземних цілей: танків, артилерії тощо.

Командувач додав, що також важливу роль можуть зіграти ударні вертольоти, як-от AH-64 Apache, AH-1 Super Cobra та UH-60 Black Hawk.

ВІДЕО ДНЯ

Довідково: Американський літак A-10 Thunderbolt – це дозвуковий штурмовик, що виробляється в США і перебуває на озброєнні з 1970-х років.

Нагадаємо: ЗМІ писали, що перші поставки винищувачів F-16 Україні очікуються в другому кварталі 2024 року.

Раніше Сирський повідомив, що наступ російської армії в Україні зазнає невдачі. "Вони неодноразово визначали для себе терміни захоплення тих чи інших населених пунктів, виходи на певні рубежі, потім їх переносили — ці задачі в них дійсно провалені", - сказав він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: