Повітряні сили про результати атаки РФ 13 січня: Ракети гірше летять, українська РЕБ діє

Субота, 13 січня 2024, 17:00
Повітряні сили про результати атаки РФ 13 січня: Ракети гірше летять, українська РЕБ діє
УЛАМОК РОСІЙСЬКОЇ РАКЕТИ Х-55, ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ З TELEGRAM АНДРІЯ НЄБИТОВА

Під час комбінованої повітряної атаки Росії по Україні вранці 13 січня понад два десятки російських ракет та дронів не досягли цілей внаслідок самопідривів, влучання в безлюдні території та завдяки ефективній роботі українських засобів радіоелектронної боротьби.

Джерело: речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону та в коментарі "Українській правді"

Пряма мова: "Понад 20 повітряних цілей, окрім тих 8 (знищених українською ППО -ред.), якими атакував ворог, не досягли своїх цілей. Що під цим розуміється? Або впали в полі, або підрив у повітрі, або вплинули засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони. Результати сьогоднішнього відбиття повітряного нападу маємо такі.

Реклама:

На картинці всього 8 (збитих), це 8, по яких відпрацювала протиповітряна оборона саме вогневими засобами.

Добре, що російські ракети на лише отримують протидію від Сил оборони, але й дедалі гірше летять. Ми бачимо погіршення. Про це говорив і Кирило Буданов (керівник Головного управління розвідки МОУ -ред), що ракети стають менш якісними і не долітають до своїх цілей. Можливо, це стосується і дронів-камікадзе. Будемо сподіватися, що така тенденція буде продовжуватися і надалі. Можливо, щось таки впливає на цей процес".

Деталі: На уточнююче запитання УП, що більше вплинуло на такий результат "в молоко" російських засобів повітряної атаки, речник Повітряних сил наголосив на недоцільності розкривати всі деталі протидії ворогу, але зазначив, що це сукупність факторів: як імовірна погана якість російського озброєння, так і ефективність української РЕБ.

ВІДЕО ДНЯ

Що передувало: У ніч на 13 січня російські загарбники завдали повітряного удару по Україні, застосувавши 40 засобів – крилаті, аеробалістичні, авіаційні, зенітні керовані ракети та ударні БПЛА, з них 8 ракет було знищено силами ППО. Більшість не влучили завдяки роботі українських систем РЕБ, зазначили в Повітряних силах.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: