Багато балістики: у Повітряних силах пояснили нинішній результат ППО

Понеділок, 8 січня 2024, 12:10
Багато балістики: у Повітряних силах пояснили нинішній результат ППО
Patriot. ФОТО ПОВІТРЯНИХ СИЛ

У ніч на 8 січня Російська Федерація випустила по Україі багато ракет, що летять по балістичній траєкторії, для знищення яких Силам бракує сучасних західних систем.

Джерело: речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону на прохання прокоментувати нинішній результат роботи ППО

Пряма мова: "Велику кількість балістичних ракет випустив ворог, це і "Кинджали" і ракети, які заходять на ціль по балістичній траєкторії (Х-22), 6 (балістичних) "Іскандерів", С-300/С-400. Це все летить по балістичній траєкторії.

Реклама:

Треба розуміти, що такі цілі можна збивати лише засобами, які можуть це робити, зокрема системами Patriot.

Тому – такий результат сьогодні. Багато вже кажуть "не надто великий відсоток збиття". Відсоток залишається таким, як і був (зокрема по ракетах Х-101, яких нині знищено 18 із 24).

Деталі: Ігнат також зауважив, що нині було збито 100% "Шахедів", запущених по Україні в ніч на 8 січня (8 із 8). Також, за словами речника Повітряних сил, не всі ракети, які запустив ворог, досягли цілі. Однак ці деталі розкриватися не будуть, щоб не "полегшувати життя ворогу".

ВІДЕО ДНЯ

Що передувало: В ніч на 8 січня російські окупанти випустили по Україні 59 засобів повітряного нападу − ракет різного типу і "Шахедів"; 18 ракет і всі 8 "Шахедів" вдалося збити.

Нагадаємо: Ракети Х-22/32 летять по балістичній траєкторії, щоб їх перехоплювати, потрібні спеціальні засоби (такі системи як Patriot). Понад 300 таких ракет застосував противник з часу повномасштабного вторгнення. Жодної з цих ракет не було збито.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: