Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Ексочільницю Медсил Остащенко списали з армії за рішенням ВЛК

Вівторок, 9 квітня 2024, 11:42
Ексочільницю Медсил Остащенко списали з армії за рішенням ВЛК
Тетяна Остащенко. Фото getty images

Попередня очільниця Медичних сил ЗСУ генерал-майор Тетяна Остащенко звільнилася з військової служби за станом здоров’я та була знята з військового обліку.

Джерело: відповідь Управління преси та інформації Міністерства оборони на запит УП

Дослівно пресслужба: "Наказом міністра оборони від 10 лютого 2024 року генерал-майора медичної служби Тетяну Остащенко звільнено з військової служби у відставку за станом здоров’я. Підставою для звільнення стало видане військово-лікарською комісією свідоцтво про хворобу Тетяни Остащенко із висновком про її непридатність до військової служби із виключенням з військового обліку".

Реклама:

Деталі: Як свідчить дата звільнення, Остащенко пішла з армії через два місяці після її відставки з посади командувачки Медсил.

 

Читайте також: "Ми не можемо допомагати росіянам вбивати наших людей". Які проблеми фронту проходять повз командування Медсил

Китайські аптечки для ЗСУ: як чиновники влаштували бізнес на життях військових

ВІДЕО ДНЯ

Передісторія:

  • У листопаді 2023 року президент Володимир Зеленський звільнив Тетяну Остащенко з посади командувача Медичних сил Збройних Сил України і призначив на цю посаду начальника військового госпіталя у Києві Анатолія Казмірчука.
  • Перед тим "Українська правда" писала, що міністр оборони Рустем Умєров готує подання на звільнення командувача Медичних сил ЗСУ Тетяни Остащенко, командувача Оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександра Тарнавського та командувача Об'єднаних сил Збройних сил України Сергія Наєва.
  • На звільненні Остащенко наполягали парамедики та волонтери, які займаються медичним забезпеченням Сил оборони.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: