Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

США планують розмістити крилаті ракети "Томагавк" у Німеччині

Середа, 10 липня 2024, 20:08
США планують розмістити крилаті ракети Томагавк у Німеччині
крилата ракета Tomahawk. Фото - Мілітарний

Вашингтон та Берлін домовились, що Сполучені Штати розмістять крилаті ракети "Томагавк" у Німеччині.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на n-tv

Деталі: У спільній заяві країн, опублікованій на полях саміту НАТО, йдеться, що "Томагавки" розмістять у Німеччині з метою посилення стримування та захисту своїх партнерів по НАТО.

Реклама:

Залежно від типу ці крилаті ракети мають дальність польоту до 2500 кілометрів та здебільшого використовуються для ураження наземних цілей.

США здебільшого розміщують їх на кораблях та підводних човнах. Зі швидкістю менше 900 кілометрів на годину вони порівняно повільні та мають дуже малу висоту польоту.

У минулому Сполучені Штати використовували "Томагавки" для атак по цілях зокрема в Іраку та Афганістані.

ВІДЕО ДНЯ

Напередодні США оголосили про надання Польщі другого військового кредиту на 2 мільярди доларів в рамках масштабної програми модернізації, яка включатиме закупівлю американського оборонного обладнання.

Раніше прем'єр Польщі Дональд Туск підтвердив, що Польща, Литва, Латвія та Естонія закликали Євросоюз побудувати оборонну лінію вздовж кордону з Росією і Білоруссю.

Нагадаємо, у січні міністри оборони Естонії, Латвії та Литви схвалили створення спільної балтійської зони оборони на східному кордоні, де країни межують із Росією та Білоруссю.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: