Зеленський прибув до Сирії й анонсував важливі зустрічі

Катерина Тищенко — 5 квітня, 17:15
Зеленський прибув до Сирії й анонсував важливі зустрічі
українська делегація в Сирії, скріншот відео з соцмереж президента

Президент Володимир Зеленський прибув до Сирії, де має провести "важливі зустрічі".

Джерело: Зеленський у соцмережах, Reuters

Реклама:

Пряма мова Зеленського: "Сьогодні в Дамаску. Продовжуємо нашу активну українську дипломатію заради реальної безпеки та економічної взаємодії. Попереду важливі зустрічі – підготовлені кілька змістовних форматів. Кожен народ, кожен регіон заслуговують на мирне життя".

Деталі: Перед цим агентство Reuters із посиланням на джерела повідомило, що Зеленський здійснив свій перший візит до Сирії, щоб провести зустріч зі своїм колегою Ахмедом аль-Шараа.

Переговори пов'язані з питаннями оборони в контексті регіональної війни, зазначив співрозмовник агентства, радник уряду.

РЕКЛАМА:

Що передувало: У вересні 2025 року Зеленський повідомив, що Україна та Сирія підписали Спільне комюніке про відновлення дипломатичних відносин.

У грудні 2024 року в Сирії був повалений режим президента Башара Асада.

За даними The Guardian, сім'я Башара Асада після повалення його режиму і втечі до Росії оселилася і мешкає в елітному підмосковному районі Рубльовка, а сам колишній диктатор "відточує свої навички в офтальмології".

Зеленський Сирія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування