Ворожі атаки на Харків: мер повідомив про пошкодження і двох постраждалих

Ольга Глущенко — 16 травня, 07:02
Ворожі атаки на Харків: мер повідомив про пошкодження і двох постраждалих
ілюстративне фото: ДСНС

З початку доби 16 травня росіяни не припиняли ударів по Харкову, зокрема один із прильотів прийшовся по центру міста, внаслідок чого пошкоджені три виходи з метро, три зупинки громадського транспорту, корпус навчального закладу, за ніч від ворожих атак постраждали двоє людей.

Джерело: міський голова Харкова Ігор Терехов у соцмережах

Деталі: Терехов повідомив, що вранці удар ворожим БпЛА прийшовся по центральній частині міста, у Шевченківському районі.

Реклама:

Він стався у дорогу, внаслідок чого пошкоджені два виходи з метро, контактну мережу міськелектротранспорту.

Внаслідок удару по центральній частині міста є постраждалий. Також ушкоджень зазнали тролейбус і зупинка громадського транспорту.

Вночі Терехов повідомляв, що внаслідок удару по Основʼянському району постраждала жінка, у неї сталася гостра реакція на стрес.

РЕКЛАМА:
Читайте УП без реклами за підпискою
від 249 грн/міс
Оформити підписку

Оновлено: Пізніше Терехов уточнив інформацію про пошкодження.

Пряма мова Терехова: "Пошкоджено три виходи з метрополітену, та три зупинки наземного транспорту, контактну мережу, будівлю навчального закладу, та скління у прилеглих будівлях".

Харків безпілотники російсько-українська війна
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: