Поліція показала відео з бодікамер патрульних після атаки на Київ

Катерина Тищенко — 24 травня, 21:58
Поліція показала відео з бодікамер патрульних після атаки на Київ
скріншот відео патрульної поліції

Патрульна поліція опублікувала відео з бодікамер патрульних у перші хвилини після ворожої атаки на Київ.

Джерело: патрульна поліція України

відео патрульної поліції

Реклама:

Дослівно: "Одними з перших на місця влучань прибули патрульні. Разом із рятувальниками, медиками, госпітальєрами та небайдужими громадянами ми допомагали постраждалим: деблоковували двері квартир, розбирали завали, евакуйовували поранених та надавали домедичну допомогу".

Що передувало: Внаслідок російської атаки в ніч на 24 травня у Києві відомо про 2 загиблих і 86 постраждалих.

Загалом в Україні загинуло чотири людини, ще близько 100 постраждали, лише в Києві пошкоджено або зруйновано близько 30 житлових будинків.

За даними Повітряних сил, противник у ніч на 24 травня застосував по Україні 90 ракет та 600 дронів різних типів, в тому числі й "Орєшнік". Основною ціллю атаки став Київ.

Київ поліція
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: