Вбив жінку і побратима, ще в одного стріляв двічі: на Київщині затримали військового

Правоохоронці затримали на Київщині військовослужбовця, якого підозрюють у стрілянині та вбивстві двох людей.
Джерело: очільник поліції Київщини Андрій Рубель та спеціалізована прокуратура в сфері оборони Центрального регіону
Деталі: Трагедія сталася увечері 2 червня на Фастівщині. До поліції надійшло повідомлення від військовослужбовця, про те, що під час несення служби один із його колег стріляв у побратимів.
На місці події поліція, яка прибула за викликом, виявила тіла військового та жінки. Ще одного чоловіка з вогнепальними пораненнями було госпіталізовано до медичного закладу.

Встановлено, що фігурант під час перебування на службі в стані алкогольного спʼяніння, через ревнощі двічі вистрелив із автомату в 53-річного потерпілого. Надалі, пішов до сусіднього приміщення та застрелив жінку й іншого військовослужбовця, а потім втік.
Для розшуку фігуранта задіяли весь особовий склад районного управління та Головного управління Національної поліції в Київській області. Чоловіка знайшли та затримали.

Слідчі, за процесуального керівництва Білоцерківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомили про підозру військовослужбовцю за фактом закінченого замаху на вбивство та умисного вбивства двох осіб (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 та п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). Йому загрожує до 15 років за ґратами або довічне позбавлення волі.
Наразі вирішується питання щодо обрання до підозрюваного запобіжного заходу, зазначають у прокуратурі.