Російські безпілотники атакували 2 судна у Чорному морі: загинув член екіпажу, є поранені

Станіслав Погорілов — 19 червня, 08:23
Російські безпілотники атакували 2 судна у Чорному морі: загинув член екіпажу, є поранені
фото: АМПУ

Віце-прем'єр-міністр з відновлення України міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба повідомив про атаку російських безпілотників на 2 судна у Чорному морі, внаслідок чого є загиблий і поранені серед членів екіпажів.

Джерело: Кулеба у соцмережах, голова Одеської ОВА Олег Кіпер у соцмережах, АМПУ

Пряма мова Кулеби: "Внаслідок атаки російських БпЛА на цивільні судна в акваторії Чорного моря загинув член екіпажу судна під прапором Панами.

Реклама:

Деталі: За його словами, ще двоє моряків отримали поранення, один із нихтяжкі. Кулеба висловив співчуття родині та близьким загиблого.

Кулеба сказав, що також під удар потрапило судно під прапором Сент-Кітс і Невіс, де троє членів екіпажу зазнали легких поранень.

"Це черговий доказ того, що Росія веде війну проти свободи судноплавства, міжнародної торгівлі та глобальної продовольчої безпеки. Під прицілом - цивільні екіпажі, торговельні судна та морська інфраструктура, яка забезпечує роботу гуманітарних і експортних маршрутів", - зазначив він.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що наразі судна відновили рух, портова інфраструктура працює з урахуванням безпекової ситуації.

Чорне море безпілотники жертви Росія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування