У Британії зіткнулися два потяги: загинув машиніст, близько сотні людей постраждали

У Британії зіткнулися два пасажирських поїзди, внаслідок чого машиніст одного з них загинув, десятки пасажирів отримали травми різної тяжкості.
Джерело: SkyNews, "Європейська правда"
Деталі: Аварія сталася ввечері в п'ятницю біля міста Бедфорд, що неподалік Кембриджа. Пасажирський потяг з Корбі врізався в хвіст іншого пасажирського поїзда, що зупинився на тій самій колії. Від сили удару один вагон зійшов з рейок.
Загинув машиніст потяга, 11 людей отримали дуже тяжкі травми, ще 22 – серйозні травми, та 56 – незначні, повідомили у "швидкій" за підсумками рятувальної операції. До неї були залучені понад 20 бригад екстреної медичної допомоги та шість "швидких"-гелікоптерів.
Міністр транспорту пообіцяв ретельне розслідування причин нещасного випадку.
Король Чарльз ІІІ через речника Букнігемського палацу висловив співчуття постраждалим та родині загиблого.
Нагадаємо: У Мюнхені вночі зійшов з рейок та впав з мосту вантажний потяг, внаслідок аварії загинула одна людина.