Зеленський повідомив, що на території Білорусі вимкнули ретранслятори для "Шахедів"

Тетяна Олійник, Олександр Шумілін — 24 червня, 19:24
Зеленський повідомив, що на території Білорусі вимкнули ретранслятори для Шахедів
Володимир Зеленський. Фото: getty images

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 22 червня на території Білорусі припинили роботу ретранслятори, які допомагали російським дронам влучати по Україні.

Джерело: заява Зеленського під час спілкування з журналістами

Деталі: "За наявною інформацією, яку мені доповідав головком, а також розвідка, 22 червня відповідні ретранслятори припинили свою роботу на території Білорусі.

Реклама:

Чи демонтували їх, чи ні, я, чесно кажучи, поки що не знаю. Але ми працюємо над цим, і я дуже уважно слідкую і щоденні доповіді отримую. Факт, що ретранслятори на сьогодні не працюють".

Що передувало:

  • Президент Володимир Зеленський 19 червня висунув ультиматум самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку – зняти протягом тижня ретранслятори, які коригують удари російських дронів по українських містах, або це зробить Україна.
  • Прикордонники 24 червня повідомили, що фіксують певне зменшення інтенсивності зальоту російських ударних дронів через Чернігівщину і відсутність останніми днями масового прольоту "Шахедів" вздовж білорусько-українського кордону.
Білорусь Шахед
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування