У посольстві Ізраїлю "стурбовані". Кажуть, що на акції у Києві "демонстрували нацистський салют"

Альона Мазуренко — 24 червня, 20:50
У посольстві Ізраїлю стурбовані. Кажуть, що на акції у Києві демонстрували нацистський салют
Скриншот з відео “hromadske”

Посольство Ізраїлю в Україні повідомило про "стурбованість" через учасників акції об'єднання "Братство", які "вигукували нацистське вітання" і салютували.

Джерело: заява посольства Ізраїлю

Дослівно: "21 червня на Майдані Незалежності в Києві відбулася акція об'єднання "Братство".

Реклама:

Її учасники вигукували нацистське вітання та демонстрували нацистський салют".

Висловлюємо занепокоєння у зв'язку з цією акцією, яка паплюжить пам'ять мільйонів жертв нацизму".

Деталі: У відомстві додали, що сподіваються на оперативну реакцію правоохоронних органів відповідно до законодавства України.

Передісторія:

  • 21 червня у Києві вдесяте провели "Марш рівності" – ходу на підтримку прав представників ЛГБТК+ спільноти. Паралельно на майдані Незалежності відбулася акція противників "КиївПрайду".
Київ Ізраїль ЛГБТ парад
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування