В окупованому Севастополі ввели обмеження електропостачання

- 25 червня, 07:42
Фото ілюстративне з pexels.com

У тимчасово окупованому Севастополі (Крим) запровадили режим обмеження електропостачання без точного графіка, заявив так званий губернатор міста Михайло Развожаєв.

Джерело: гауляйтер у Telegram

Пряма мова Развожаєва: "За командою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ "СО ЄЕС") у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання".

Деталі: За словами призначеного окупантами чиновника, це необхідно для усунення перевантаження електромереж за межами регіону, щоб "не допустити аварії в усій енергосистемі"

"Оскільки рішення про відключення ухвалив системний оператор, точного погодинного графіка за адресами наразі немає. Як тільки він з'явиться – його опублікують у каналі "Севастопольенерго"", – заявив Развожаєв.

Він закликав мешканців з розумінням поставитися до "тимчасових труднощів" та не використовувати потужні електроприлади.

Передісторія: