Армія РФ вдарила по енергетичній та цивільній інфраструктурі на Одещині: постраждали люди
—
26 червня, 05:47

Фото: Ізмаїльська РДА
Російські окупанти у п'ятницю, 26 червня, атакували енергетичну та цивільну інфраструктуру Вилківської тергромади на Одеської області.
Джерело: Ізмаїльська РДА у соцмережах
Дослівно: "У ніч на 26 червня противник атакував енергетичну та цивільну інфраструктуру Вилківської міської територіальної громади. Унаслідок удару виникла пожежа. Підрозділи ДСНС оперативно приступили до ліквідації її наслідків".
Реклама:
Деталі: Внаслідок ворожого удару одна людина постраждала. Їй надали всю необхідну медичну допомогу.
Проте, через пошкодження енергетичної інфраструктури без електропостачання залишилися місто Вилкове та частина населених пунктів Вилківської громади.
Що передувало:
- Російські окупанти у ніч проти 26 червня вдарили по Запоріжжі, внаслідок чого пошкоджений житловий будинок, постраждала людина.
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування