На Дніпропетровщині через російські удари загинула жінка, двоє потерпілих

Ольга Глущенко — 27 червня, 07:36
На Дніпропетровщині через російські удари загинула жінка, двоє потерпілих
фото: Дніпропетровська ОВА

У Дніпропетровській області через ворожі атаки одна людина загинула, двоє – дістали поранень.

Джерело: начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа

Деталі: В ОВА зазначили, що понад 30 разів ворог атакував два райони області безпілотниками та авіабомбами.

Реклама:

На Нікопольщині росіяни били по Нікополю, Марганецькій, Покровській, Червоногригорівській громадах. Понівечені інфраструктура, п'ятиповерхівка і приватні будинки, автівка. Загинула 56-річна жінка. Постраждали 13-річна дівчинка і 44-річна жінка.

У Васильківській громаді Синельниківського району пошкоджені адмінбудівля, 3 багатоквартирні і 11 приватних будинків.

Дніпропетровська область російсько-українська війна
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування