СБУ знову вдарила по станції "Второво", яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки вдруге за червень уразила російську нафтоперекачувальну станцію "Второво", яка забезпечує пальним Москву.
Джерело: СБУ
Деталі: Зазначається, що військові "Альфи" СБУ завдали ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції "Второво" у Володимирській області РФ.
За даними спецслужби, станція входить до структури АТ "Транснефть-Верхняя Волга" та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів.
Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти — на великі нафтобази навколо Москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.
За попередньою інформацією СБУ, безпілотники влучили в технічні будівлі об'єкта.
Нагадаємо: Попередня атака безпілотників СБУ на "Второво" відбулася 10 червня.