Трамп підтвердив удари США по Ірану і знову пригрозив Тегерану знищенням

Президент США Дональд Трамп заявив про удари по іранських цілях "за чергове порушення угоди про припинення вогню" і вчергове пригрозив Ірану знищенням.
Джерело: Трамп у своїй соцмережі Truth Social
Пряма мова Трампа: "Американські літаки щойно завдали удару по іранських сховищах ракет і дронів, а також по прибережних радіолокаційних станціях за чергове порушення угоди про припинення вогню! Цілком можливо, що вони ніколи не винесуть уроку!"
Деталі: Американський президент також повторив погрози на адресу Ірану.
Пряма мова Трампа: "Може настати момент, коли ми більше не зможемо бути розсудливими і будемо змушені військовим шляхом довести до кінця те, що ми дуже успішно розпочали. Якщо це станеться, Ісламська Республіка Іран перестане існувати!"
Що передувало: Американські військові заявили про нові удари по цілях в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці.
Напередодні військові США також заявляли, що завдали ударів по Ірану, зокрема по сховищах ракет і безпілотників а також по прибережних радіолокаційних станціях, після нападу на торгове судно, яке проходило через Ормузьку протоку.
Нагадаємо: ЗМІ повідомляли, що під час крихких переговорів Трамп розлютив іранців погрозами.
12 червня повідомлялося, що після того, як американський лідер Дональд Трамп у своїх соцмережах пригрозив завдати "дуже сильного удару" по Ірану, йому зателефонували лідери країн Перської затоки та Південної Азії у спробі переконати його відмовитись від цих намірів.