Каллас про зміни в українському уряді: Важливо, щоб продовжувались реформи

Тетяна Висоцька, Ірина Балачук — 13 липня, 10:11
Каллас про зміни в українському уряді: Важливо, щоб продовжувались реформи
Головна дипломатка ЄС Кая Каллас. Фото з Facebook політикині

Головна дипломатка ЄС Кая Каллас, коментуючи відставку прем'єр-міністерки Юлії Свириденко та зміни в Кабінеті міністрів, заявила, що формування уряду – це внутрішня справа кожної країни.

Джерело: "Європейська правда" з посилання на заяву дипломатки перед початком засідання міністрів закордонних справ країн ЄС

Пряма мова Каллас: "Для нас також важливо, щоб робота над реформами тривала, адже ми хочемо просувати програму розширення, а тому маємо переконатися, що Україна здійснює реформи зі свого боку".

Реклама:

Деталі: Вона наголосила на важливості того, щоб оновлений склад Кабміну продовжував втілення євроінтеграційних реформ.

"Водночас ми маємо співпрацювати з тими людьми, кого призначить народ чи уряд, тож нам доведеться працювати саме з цими людьми", – сказала Каллас.

Передісторія:

  • 12 липня президент Володимир Зеленський заявив про необхідність оновлення Кабінету міністрів та повідомив про відставку прем'єрки Юлії Свириденко.
  • Остаточно визначеного кандидата на посаду нового прем'єр-міністра наразі немає, водночас у владі розглядають чотири кандидатури.
ЄС Кабінет міністрів звільнення
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування