ВМС США перехопили 35 торгових суден після відновлення блокади Ірану
—
3 серпня, 00:52

фото: CENTCOM
Центральне командування США (CENTCOM) повідомило, що від моменту відновлення морської блокади Ірану перехопило вже 35 торговельних суден, пов'язані з цією країною.
Джерело: CENTCOM у соціальній мережі X
Дослівно: "Станом на 2 серпня CENTCOM перенаправив 35 комерційних суден, вивів з ладу 2 та обстежив 2".
Що передувало:
- Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі заявив, що Тегеран відповість, якщо США завдадуть нових ударів по іранських цілях.
- Раніше у CBS News повідомили, що США та Ізраїль планують одну з наймасштабніших атак на об'єкти енергетичної інфраструктури в Ірані на цих вихідних.
- Державний департамент США закликав американців, які перебувають на Близькому Сході, розглянути можливість виїзду або бути готовими залишити регіон у випадку подальшого загострення безпекової ситуації.
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування