На заводі боєприпасів у Болгарії пролунали вибухи, евакуюють 300 працівників

Іванна Костіна, Анастасія Проц — 10 серпня, 14:51
На заводі боєприпасів у Болгарії пролунали вибухи, евакуюють 300 працівників
фото БГНЕС

У Болгарії на заводі боєприпасів "ЕМКО" після загоряння вантажівки пролунали вибухи у складських приміщеннях, з підприємства евакуюють близько 300 працівників. Даних про постраждалих немає.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на телеканал NOVA

Деталі: За словами мера міста Трявна Денчо Мінева, загорілася вантажівка, після чого в деяких складах почалися вибухи. За словами міністра внутрішніх справ Івана Демерджієва, причина, найімовірніше, внутрішня.

Реклама:

"Вибух стався в одному з цехів. Робиться все можливе, щоб локалізувати пожежу, щоб вона не поширилася на інші будівлі", – сказав Демерджієв. Він підтвердив, що в результаті інциденту ніхто не постраждав.

За даними БГНЕС, з заводу евакуюють 300 його працівників.

"Повідомляю всіх мешканців муніципалітету Трявна, що внаслідок загоряння вантажівки сталися вибухи в частині складів заводу з виробництва боєприпасів у селі Беліца. Буде активовано національну систему оповіщення про небезпеку BG-ALERT. У зв'язку з витоком газу та забрудненням повітря закликаємо людей закрити вікна у своїх оселях, використовувати захисні маски та не виходити на вулицю. На місце події також прямують бригади з Обласної інспекції з охорони навколишнього середовища та водних ресурсів – Велико-Тирново для вимірювання якості повітря", – написав у Facebook мер Трявни Денчо Мінев.

РЕКЛАМА:

На місце події також прямують директор Регіонального управління внутрішніх справ, начальник пожежної служби та додаткові підрозділи правоохоронних органів, щоб взяти на себе координацію заходів із забезпечення безпеки в районі.

Мер Великого Тарнова Даніель Панов повідомив NOVA, що обговорив ситуацію з прем'єр-міністром Руменом Радевим та міністром оборони Дімітаром Стояновим.

"Наразі немає небезпеки для населених пунктів у районі села Вонешта-Вода Великого Тарнова. Вважається, що держава вжила необхідних заходів та налагодила організацію роботи", – пояснив Панов.

Нагадаємо:

  • 8 серпня прем'єр Болгарії заявив, що на території країни вибухнув безпілотник, що залетів з території Румунії. Це сталося за кілометр від компресорної станції Трансбалканського газопроводу.
  • У Міноборони вважають, що найімовірніше це український дрон-приманка "Мая".
  • В МЗС України наголосили, що якщо безпілотник справді український, то опинився у Болгарії не через умисні дії української сторони, та що Київ відкритий до взаємодії з Софією для зʼясування усіх деталей.
Болгарія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: