Термінал "Шесхаріс" у Новоросійську призупинив роботу після атаки дронів – ЗМІ

Ольга Глущенко — 15 серпня, 01:34
Термінал Шесхаріс у Новоросійську призупинив роботу після атаки дронів – ЗМІ
прильоти в Новоросійську, ілюстративне фото: Supernova+

За даними Reuters, після атаки дронів у Росії призупинили експорт сирої нафти з термінала "Шесхаріс" у порту Новоросійська.

Джерело: Reuters із посиланням на джерела

Деталі: Термінал "Шесхаріс", який обробляє близько 700 000 барелів на добу сирої нафти, є головним об'єктом експорту нафти Росії в Чорному морі.

Реклама:

Видання зазначає, що його зупинка посилює тиск на російську енергетичну інфраструктуру, яка протягом останніх місяців неодноразово ставала об'єктом атак.

Одне з джерел Reuters повідомило, що один танкер, який мав завантажити нафту в порту, рано в п'ятницю вирушив у відкрите море після спроби атаки дроном на термінал.

В результаті цієї спроби атаки порт призупинив завантаження нафти і припинив приймати нафту, оскільки резервуари для зберігання були заповнені вщент.

РЕКЛАМА:

Ці перебої відбулися після періоду значних обсягів експорту в останні місяці. За даними одного з джерел агентства, обізнаного з даними про експорт, обсяги завантаження нафти з Новоросійська у липні сягнули майже 1 млн барелів на добу, а в червні — близько 800 000 барелів на добу.

Що передувало: У ніч на 12 серпня підрозділи Сил оборони України уразили військово-морську базу у Новоросійську Краснодарського краю РФ, пошкоджень різного ступеню зазнали чотири військових кораблі агресора.

Також було уражено: РЛС 30Н6Е, яка входить до складу зенітно-ракетної системи С-300; мобільну вогневу групу на пірсі №2 порту "Новоросійськ"; портал тунелю нафтобази "Грушова" — терміналу "Шесхаріс"; інфраструктуру причалів №3, №6 та №7.

Росія нафта Удари по РФ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування