Генштаб: За минулу добу Сили оборони відбили 26 атак на Покровському напрямку

Протягом 19 серпня на фронті зафіксували 234 бойові зіткнення, найактивніше російські війська атакували на Покровському напрямку, де Сили оборони зупинили 26 штурмів.
Джерело: Генштаб
Деталі: Загалом протягом минулої доби зафіксовано 234 бойових зіткнення.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби українські захисники зупинили чотири ворожих штурми. Водночас агресор завдав трьох авіаційних ударів із застосуванням восьми керованих авіабомб та здійснив 72 обстріли позицій українських військ і населених пунктів, зокрема один - із застосуванням реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку українські підрозділи відбили 17 атак противника. Загарбники намагалися просунутися в районах Стариці та Лимана, а також у напрямках Волохівки, Караїчного, Охрімівки та Бочкового.
На Куп'янському напрямку минулої доби ворог штурмових дій не проводив.
Спроби вклинитися в українську оборону відбито на Лиманському напрямку, де окупанти 11 разів атакували в районах Зарічного та Лимана, а також у напрямках Шийківки, Карпівки, Новоселівки та Дробишевого.
На Слов'янському напрямку противник здійснив 19 штурмових дій у районах Різниківки, Озерного, Кривої Луки та Закітного, а також у напрямках Рай-Олександрівки та Миколаївки.
На Краматорському напрямку окупанти чотири рази атакували у напрямках населених пунктів Никифорівка, Діброва та Васютинське.
На Костянтинівському напрямку зафіксовано 24 атаки. Загарбники вели штурмові дії в районах Костянтинівки, Іллінівки та Іванопілля, а також у напрямках Новодмитрівки, Павлівки, Олександро-Шультиного та Новоселівки.
Найбільшу кількість штурмових дій зафіксовано на Покровському напрямку, де українські захисники зупинили 26 атак. Ворог виявляв активність у районах Білицького, Котлиного та Молодецького, а також здійснював штурми у напрямках Мирного, Вільного, Кучерового Яру, Ганнівки, Матяшевого, Світлого, Шевченка, Василівки, Удачного та Муравки.
На Олександрівському напрямку загарбники здійснили п'ять атак у напрямках населених пунктів Воскресенка, Піддубне, Нове Запоріжжя та Рибне.
На Гуляйпільському напрямку окупанти 11 разів атакували. Ворог намагався просунутися в районі Гіркого, а також у напрямках Добропілля, Воздвижівки, Цвіткового та Новоселівки.
На Оріхівському напрямку українські захисники зупинили три спроби противника просунутися вперед у напрямках Степового, Малих Щербаків та Приморського.
На Придніпровському напрямку минулої доби ворог штурмових дій не проводив.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.