У Києві виникла сутичка між патрульними та ветераном, який не зупинився на вимогу

У Києві 24 серпня автомобіль з ветеранами ЗСУ не зупинився на вимогу поліцейських: між ним виник конфлікт.
Джерело: начальник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, відео із соцмереж
Деталі: Раніше у мережі з'явились відео із конфліктом поліціянтів та чоловіка з протезом.
За словами Білошицького, на вулиці Гарматній у екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль після того, як водій не відреагував на вимогу про зупинку. Водій автомобіля, якого зупинили за порушення ПДР, під час конфлікту вдарив патрульного в обличчя.
Він також оприлюднив відео із бодікамер поліцейських.
Пряма мова: "Під час спілкування водій і пасажир поводилися агресивно та нецензурно висловлювалися на адресу правоохоронців, а в якийсь момент здійснили фізичний напад на поліцейських.
Зараз у мережі розганяється фрагмент відео, і цю ситуацію намагаються подати не так, як вона була насправді. Як усе було — подивіться на відео.
З розумінням ставлюся до загальної ситуації: війна, люди виснажені та втомлені, хлопці повертаються з районів бойових дій із різними ступенями поранень, загостреним відчуттям справедливості.
Але має бути розуміння того, що є середовище, де люди виконують свою роботу. І якими б не були ситуації, має бути взаємоповага та нормальне ставлення до таких рядових ситуацій, як сьогоднішня".