Єфремов побачив, як "привид Ар’єва" блукає парламентом

12 переглядів
Середа, 2 лютого 2011, 14:59

У Верховній Раді другий день не стихають пристрасті навколо скандального голосування за зміни до Конституції, за яким дата парламентських виборів відсувається на 2012 рік, а президентських – на 2015.

Детективна історія закрутилася після того, як депутат від НУНС Володимир Ар’єв заявив про фальсифікацію голосування.

Він повідомив, що його голос значиться зарахованим за це рішення, хоча його картка перебуває з ним у США.

"У вівторок зранку я вилетів до Америки, і в момент голосування за внесення змін до Конституції перебував у літаку. Картка була зі мною", - розповів Ар'єв.

За його словами, коли ввечері за київським часом літак приземлився у США, він почав отримувати смски від знайомих, де повідомлялося, що він голосував за зміни до Конституції.

На доказ того, що його голос є фальсифікованим, Ар'єв сфотографувався з власною карткою в руках біля терміналу авіакомпанії Delta у аеропорті міста Вашингтон.

 

У середу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, коментуючи заяву Ар’єва перед камерами, порадив депутату починати розслідування інциденту, а не влаштовувати "циркову виставу".

При цьому Єфремов сказав, що бачив Ар’єва у середу в парламенті і здивувався тим, як той встиг так швидко повернутися з-за океану.

Втім, як стверджують парламентські журналісти, Єфремову привидівся "привид Ар’єва", адже у Верховній Радій його насправді не було.

Більше того, журналісти зателефонували Ар’єву, і його телефон дійсно перебував у роумінгу.

 

 

Водночас Єфремов порадив журналістам поцікавитися, як Ар’єв голосував під час попереднього схвалення змін до Конституції в частині зміни дати виборів 19 листопада 2010 року.

Як виявилося, і тоді картка Ар’єва проголосувала "за".powered by lun.ua
Реклама:
Десять правил успішних націй: з яких країн виростають економічні "зірки"
БАДи та коронавірус: чи можуть захистити і полегшити COVID-19 вітаміни С, D, а також цинк
Стадіон, так стадіон! Три питання президенту від Зеленського
Кредит з побічними ефектами: як коронавірусна корупція знищила естонський уряд
Усі публікації