На Донбасі мітингували проти видобутку сланцевого газу

47 переглядів
Неділя, 16 червня 2013, 15:06

Жителі Донецької області та члени громадських організацій організували автопробіг та мітинг в центрі Донецька проти видобутку сланцевого газу компанією "Шелл" на території області.

О 18:00 15 червня від парку Щербакова стартував автопробіг в якому взяли участь близько 20 автомобілів і кілька десятків велосипедистів. О 19:00 вони прибули на площу Леніна, де відбувся мітинг, пишуть "Новости Донбасса".

Активісти тримали в руках плакати з написами: "Я проти знищення батьківщини! ЗаСланці геть!", "Сланцевий газ вб'є Донбас", "Заборонимо патріотам Донбасу вбивати батьківщину сланцевим газом", "Інвестиції "Шелл" - це намисто для дикунів", "Шелл "гоу бек ту Хел" ("Шелл" повертайся в пекло"- УП), "Ні екологічному геноциду", "Ми проти видобутку сланцевого газу на території Донбасу методом гідророзриву", "Природа благає тебе про допомогу", "Промовчав сьогодні-завтра не настало", "Губернатор! Врятуйте здоров'я наших дітей і потенцію наших чоловіків!".

Автомобілі ДАІ супроводжували автопробіг протягом всього шляху прямування. Конфліктів під час масового заходу зареєстровано не було.

фото - novosti.dn.ua
фото - novosti.dn.ua
фото - novosti.dn.ua
фото - novosti.dn.ua
фото - novosti.dn.ua
фото - novosti.dn.ua
фото - novosti.dn.ua
фото - novosti.dn.ua

powered by lun.ua
Десять правил успішних націй: з яких країн виростають економічні "зірки"
БАДи та коронавірус: чи можуть захистити і полегшити COVID-19 вітаміни С, D, а також цинк
Стадіон, так стадіон! Три питання президенту від Зеленського
Кредит з побічними ефектами: як коронавірусна корупція знищила естонський уряд
Усі публікації