"Євроінтегратора" Азарова в Раді зустріли і провели вигуками "Ганьба!"

17 переглядів
П'ятниця, 22 листопада 2013, 08:43

У п'ятницю на засідання Верховної Ради традиційно прийшов уряд, головним запитання до якого було, цілком очікувано, питання щодо зупинки євроінтеграції.

Опозиція так само традиційно прийшла у різнокольорових светриках, які закликали дати "Юлі - волю" і твердили, що "Україна - це Європа". Уряду Азарова ці лозунги мало що сказали.

Кабмін прийшов майже "основним складом". Усі міністри нервово але усміхалися. Опозиціонери усіх їх разом зустріли вигуками "Ганьба!", а коли спікер Володимир Рибак представляв урядовців, то освистали і кожного міністра окремо.

Головні "бійці" Партії регіонів одразу оточили ложу уряду живою стіною - від гріха подалі, можуть же і не тільки прапор ЄС почепити, а й потиличника.

Азаров взяв головний удар на себе, позапланово виступивши зі зверненням до парламенту. Він клеймив попередників, "подякував" за ціну на газ, обурився вимогами МВФ.

Окремо він пояснив, що Україна зашвидко йшла до Європи, і тепер час перепочити. Як довго Україна "відпочиватиме" від Європу, до якої так і не дійшла, Азаров не розповів.  

В кінці виступу опозиція не витримала і побігла блокувати ложу уряду, найкреативніші з опозиційних лав, почали кидати в міністрів якісь папірці і газети.

Одним словом, опозиція зробила все, що могла.

 
 
 
 
Традиційний поклон від Табачника 
 
Арбузову явно все це подобається 
Прапор ЄС урядовцям не сподобався 
 

Фото Дмитро Ларін, УП

Десять правил успішних націй: з яких країн виростають економічні "зірки"
БАДи та коронавірус: чи можуть захистити і полегшити COVID-19 вітаміни С, D, а також цинк
Стадіон, так стадіон! Три питання президенту від Зеленського
Кредит з побічними ефектами: як коронавірусна корупція знищила естонський уряд
Усі публікації