Новий етап у закупівлі вакцини від COVID-19, фінансова допомога громадям, що постраждали від карантину та закон про мову

Понеділок, 25 січня 2021, 15:04

Це 27-й випуск подкасту "Ок, і шо?". Тут аналітики Центру спільних дій розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

У цьому випуску ведучі Андрій Андрушків та Назар Заболотний обговорюють рішення, які нещодавно ухвалили уряд та президент, поки депутати Верховної Ради повертаються з канікул. Серед них:

  • вакцина від COVID-19: відставання України від інших європейських держав, зокрема як вплине на закупівлю вакцини усунення спеціального органу для проведення закупівель ДП "Медзакупівлі України"
  • державна допомога громадянам, які мають на неї право, та чи зменшить вона негативні економічні наслідки для населення від локдауну
  • початок дії норми закону про мову у сфері обслуговування, тепер слід обслуговувати клієнтів та надавати інформацію про товари та послуги державною мовою
  • як президент боровся за соціальну справедливість у тарифах на газ для населення, робив ключові призначення в СБУ та затвердив персональний склад ради з питань розвитку малого підприємництва – що зі всім цим не так.

Слухайте подкаст "Ок і шо?" на Apple PodcastsGoogle Podcasts, Soundcloud 

powered by lun.ua

Ок і шо?

"Ок і шо?" – це подкаст від "Центру спільних дій" про усі ці не завжди зрозумілі рішення, які ухвалює влада. Іноді їх так багато, що громадяни не можуть відрізнити, де добро, спрямоване на розвиток країни, а де - відверте зло, яке загрожує демократії.

Ми будемо відфільтрувати найважливіші ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента та розповідати про них простою та зрозумілою мовою кожного тижня!