Революція Гідності як ключовий момент державотворення та ще дещо не менш важливе

Понеділок, 22 лютого 2021, 15:13

Подкаст доступний на Apple PodcastsGoogle PodcastsSoundcloudSpotify та на інших платформах 

Це 31й випуск подкасту "Ок, і шо?". Тут аналітики Центру спільних дій розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

У цьому епізоді Андрій Андрушків та Назар Заболотний обговорюють наступні теми:

  • Народні обранці від фракції "Голос", "Європейська Солідарність", "Слуга народу" і ВО "Батьківщина" подали постанову про визнання Революції Гідності такою, яка значною мірою вплинула на процес державотворення та формування проєвропейського вектору розвитку України. Що це означає для майбутнього України?
  • Підписали закон про дозвіл на заочне досудове розслідування та судовий розгляд кримінальних проваджень щодо осіб, які перебувають за межами України або на тимчасово окупованих територіях на підставі постави про оголошення особи в розшук без оголошення у міжнародний розшук через систему ІНТЕРПОЛ
  • Верховна Рада нарешті призначила суддю КСУ. Суддею став Віктор Кичун, чию кандидатуру запропонували "Слуги народу". Чим таке обрання може закінчитися для політичного майбутнього України.
  • Президент вдруге ветував законопроєкт про відновлення повноцінних конкурсів на державну службу, ухвалення якого чекає Євросоюз. 

powered by lun.ua

Ок і шо?

"Ок і шо?" – це подкаст від "Центру спільних дій" про усі ці не завжди зрозумілі рішення, які ухвалює влада. Іноді їх так багато, що громадяни не можуть відрізнити, де добро, спрямоване на розвиток країни, а де - відверте зло, яке загрожує демократії.

Ми будемо відфільтрувати найважливіші ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента та розповідати про них простою та зрозумілою мовою кожного тижня!