Регіональний розвиток і протистояння олігархату

Вівторок, 28 вересня 2021, 17:19

Це вже 55-й випуск подкасту "Ок і шо?"! Тут аналітики Центру спільних дій розповідають вам про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні, а ще можуть змінити наше з вами життя.

Слухайте подкаст "Ок і шо?" на Apple PodcastsGoogle Podcasts, Soundcloud 

Цього разу Назар Заболотний та Андрій Андрушків детально обговорять 2 надзвичайно важливі теми:

  • плани влади стимулювати регіональний розвиток. Кабмін затвердив Державну стратегію регіонального розвитку 2021-2027 років. Мета проєкту – відійти від старого неефективного підходу до підтримки регіонів та окремих місцевостей, який передбачав безсистемні державні інвестиції в окремі об’єкти здебільшого державної та комунальної власності. Не дивлячись на плюси, мінусів значно більше – розбираємось!
  • спроби давати відсіч олігархату. Аналізуємо закон, в якому визачили хто такий олігарх, хто йому надаватиме цей статус, методи боротьби і до чого це все веде.

powered by lun.ua

Ок і шо?

"Ок і шо?" – це подкаст від "Центру спільних дій" про усі ці не завжди зрозумілі рішення, які ухвалює влада. Іноді їх так багато, що громадяни не можуть відрізнити, де добро, спрямоване на розвиток країни, а де - відверте зло, яке загрожує демократії.

Ми будемо відфільтрувати найважливіші ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента та розповідати про них простою та зрозумілою мовою кожного тижня!

Канали
Українські 90-ті
6 епізодів
Життя бентежне
10 епізодів
Подкаст "Кляті питання"
65 епізодів
Я не встигаю!
13 епізодів
Температура - нормальна!
35 епізодів
Онлайн[за]хист
3 епізоди
Медіабіль!
10 епізодів
Ок і шо?
45 епізодів
До попкорну з Анною Паленчук
9 епізодів
Ранкова доза
81 епізод
Культура всего
54 епізоди
Україна після карантину
13 епізодів
Minddetox Essays
11 епізодів