Чи укладе Трамп найгіршу угоду свого життя? Говоримо про Іран з Ігорем Семиволосом
17 червня США та Іран дистанційно підписали меморандум щодо припинення війни та відкриття Ормузької протоки. Цей документ є основою для напрацювання деталей підсумкової угоди, що закріпить перемир'я, упродовж наступних 60 днів.
Попри те, що мирної угоди між США та Іраном ще немає – можна вже констатувати що війна на Близькому сході добігає кінця та відповісти на питання:
- Як змінився Іран та політична система країни?
- Що адміністрація Трампа зрозуміла про Іран?
- Хто виграє більше від мирної угоди – Іран чи США?
- Чому Ізраїль залишився осторонь?
- Як та коли припинення війни США з Іраном допоможе Україні?
У новому епізоді подкасту "Кляті питання" говоримо про Іран з Ігорем Семиволосом – директором Центру близькосхідних досліджень та співзасновником Української миротворчої школи про Близький схід.

Відповіді на усі ці кляті питання, що так нам набридають. Якщо у вас є якесь питання, підписуйтесь на телеграм-канал "УП. Кляті питання", та запитуйте щось за допомогою нашого бота @UkrPravdaQuestionsBot. Також питання можна відправляти на пошту [email protected], разом з відгуками та побажаннями.
Слухайте подкаст "Кляті питання" на Apple Podcasts, Google Podcasts, Soundcloud, Overcast, ;АБУК та інших платформах
