Линий жизни и судьбы у вас уже нет

0 просмотров
Воскресенье, 01 декабря 2013, 14:36
Лариса Денисенко
писательница

Є така забава в бандюків – примушувати приреченого рити собі могилу, про це з огляду на власне минуле має бути відомо нашому гарантелі. Ви вже стоїте з лопатою на краю цієї ями.

Всі події цих днів свідчать на користь того, що ви – приречений. Саме ви та ваші урядові, адміністративні сателіти винні в порушенні прав тисячі людей. Є свідчення, відеодокази, травми, очевидці, жертви.

Ви дійсно думаєте, що ваші заяви, заламування рук, погрози Діда Маразма, Азарова, одночасні каяття та знову ж погрози підпогонних вовкулаків є вашою індульгенцією та щитом? Не треба бути таким самовпевненим.

У вас руки в крові, кров заливає всі лінії вашого життя та долі. Ліній життя та долі у вас вже нема.

Ви давно ігноруєте власний народ, намагаючись перетворити усіх на кротів та загнати глибше до небезпечних шахт, але ситуація вже вам непідконтрольна. І все не так, як було вами заплановано.

Попросіть тих, хто пише за вас клінічного змісту заяви, промоніторити пресу та спрощено, щоб до вас добряче дійшло, можна навіть одним словом на "п", ви це слово точно знаєте, викласти інформацію, котра поширюється інтернетом.

Проти вас повстала молодь, у вас нема майбутнього.

Проти вас та ваших дій повстала Церква, на диво єдина в своєму осудливому несприйнятті ваших протиправних дій. Цей гріх вам навряд відмолити.

Але з Богом ви будете розбиратися пізніше, зараз вам доведеться розбиратися з людьми, а люди не такі поблажливі та не збираються пробачати.

Проти вас повстали бюджетники, хиже вами залякані та час від часу підгодовані, щоб ними було втрачено уявлення про власну гідність. Вони мають сили опиратися.

Проти вас повстали чесні урядовці, уявіть собі, такі люди ще є, як ви не старалися перетворити їх на тупу корумповану субстанцію, але вони повстали і також не мовчать.

Проти вас повстали представники правоохоронних органів, ті з них, що мають честь та повагу до себе, до власного народу, бо не всіх ви як псів смикнули до своїх литок.

Проти вас повстали представники вітчизняного бізнесу, за статки яких ви начебто непокоїлися, коли зірвали підписання Угоди щодо асоційованого членства.

Проти вас повстала преса.

Проти вас повстала дипломатія.

Проти вас повстали деякі з ваших союзників, котрі бояться або ж не хочуть бути вашими спільниками.

Бійтеся подивитися у люстро, вас там нема, ви саме зараз зазнаєте люстрації від народу України. І пам’ятайте, запах крові відчули не тільки ви, а й тисячі людей, що зараз вийшли на мітинги та марші спротиву.

У вас залишився один вихід, щоб мати хоча б єдиний шанс на порятунок, поки у вас ще є статус Президента.

Негайно вживайте всіх дій задля помилування Юлії Тимошенко. І одночасно з цим зберіть до купи інстинкт самозбереження, бо мужності та честі, вибачте, але у вас нема, і подавайте у відставку. 

Капитолий. Начало реванша Трампа
Дональд Трамп не сдастся сейчас, поскольку намерен баллотироваться на следующих президентских выборах. (укр.)
Заработать на смертях: как нас лишили мировой вакцины в 5 раз дешевле
Три доллара заплатила Всемирная организация здравоохранения за вакцину, закупку которой в ручном режиме сорвал министр здравоохранения Максим Степанов. (укр.)
Настоящая цена меха норок: история одного расследователя
В конце сентября 2020 польский Сейм (нижняя палата парламента) провел историческое совещание по вопросам правовой защиты животных в Польше. (укр.)
Изменил ли Национальный банк свою политику на валютном рынке
По какому принципу НБУ будет выходить на рынок с валютными интервенциями и как будет влиять на курс. Что изменилось в новой стратегии? (укр.)
Торговый фокус с лесом: друзьям — все, а обществу — ничего?
Почему торговля необработанной древесиной происходит на закрытых "аукционах" и без конкуренции. (укр.)
Дело генерала Назарова - сигнал, который нельзя игнорировать
Дело Назарова как потенциальный прецедент для военного судопроизводства Украины и свидетельство неурегулированности ключевых вопросов военной юстиции. (укр.)
Демократия и некомпетентность
Почему Аристотель не доверял демократии как форме правления, в чем заключаются недостатки последней и что это значит для современной Украины. (укр.)